Darček na svadbu

Ako sa približuje dátum svadby Vášho priateľa alebo priateľky, je čas začať premýšľať o tom, čo jej dáte ako dar. Riad? Krásny rám? Vínové poháre? Možnosti sú obmedzené iba tým, čo uviedli na svojom zozname prianí. Podelíme sa s Vami o naše najlepšie tipy na svadobné darčeky. Môžete si byť istí, že výber bude jednoduchý a urobíte mladomanželom veľkú radosť.

Keď vyberáte darček pre svojich priateľov, začnite u ich zoznamu želaní! Zatiaľ čo by ste mohli mať tendenciu kúpiť im niečo trochu osobnejšie, vybrali si položky na zozname z nejakého dôvodu. Radšej by ste im dali peniaze? Túto možnosť si radšej nechajte až nakoniec, samozrejme ak daný pár netrvá na to, že by potrebovali peniaze na ich medové týždne.

Teraz, keď viete, čo si vybrali Vaši priatelia, skúmajte, kto sú ako pár. Zamyslite sa nad tým, čo skutočne milujú a ako radi trávia čas. Najlepší spôsob, je vybrať niečo, čo viete, že budú skutočne milovať. Môžete dokonca spomenúť, prečo ste si ho vybrali vo svojej poznámke, takže budú vedieť, meilleure brosse lissante e práve vy ste vybrali ten správny darček.

Než si kúpite dary, premýšľajte o tom, koľko peňazí ste ochotní minúť na všetky dary, ktoré kupujete. Chystáte sa zúčastniť párty a rozlúčky so slobodou pred svadobným dňom? Rozdeľte svoje prostriedky 20-20-60, pričom väčšina Vášho rozpočtu pôjde do svadobnému daru.

Akonáhle dostanete pozvánku, začnite rozmýšľať o darčeku. Čím skôr vyberiete a zakúpite darček, tým viac možností budete mať. Týmto spôsobom sa môžete rozhodnúť medzi týmito krásnym fotoalbumom a vysoko kvalitným nožom pre šéfkuchárov, a nemusíte sa pokúsiť nájsť zo zvyšku zoznamu niečo, čo by ste ako tak mohli zohnať. Najdôležitejšia vec, na ktorú nemôžete pri darčeku zabudnúť, je podpísať sa na kartu ku darčeku! Ak objednávate online, nezabudnite vyplniť darčekovú správu, aby pár vedel, komu sa má poďakovať. Ak nevidíte možnosť na správu, pošlite im e-mail alebo správu, aby ste im oznámili, že dostanú balík bez karty (a uveďte názov obchodu, odkiaľ prichádza!).

Je úplne prijateľné zavolať neveste a ženíchovi alebo dokonca rodičom páru, aby ste sa dozvedeli o najlepších možnostiach darčekov, ak náhodou pár nezverejní žiaden zoznam prianí. A ak sa dobre poznáte s ostatnými pozvanými, môžete sa dokonca dohodnúť na jednom spoločnom darčekom – recommandé par les coiffeurs. Ale buďte opatrní, pretože skupinové dary môžu byť problematické. Čím viac ľudí sa to zúčastňuje, tým zložitejšie to môže byť. Uistite sa, že sa rozhodnete vopred, či všetci prispievajú rovnakou sumou (a ak nie, ako sa cena rozdeľuje), kto vyberá peniaze a kto kupuje dar.

A nezabudnite na to najdôležitejšie. Darček treba samozrejme zabaliť. A nie hocijak. Dávajte pri balení dôraz na tému svadby, ak nejaká existuje, a uvedomte si, že Váš darček pravdepodobne bude vystavení pred celou svadobnou spoločnosťou. Nechcete sa predsa nechať zahanbiť, keď budete Váš darček odovzdávať a ten bude zafúľaný alebo nepekne zabalený, však? A na záver si uveďme, že páry, ktoré sa chystajú na svadbu bývajú vďačné aj za malé ale aj za veľké dary. Určite Vás nebudú odcudzovať, ak neprinesiete viacero darov. Stačí jeden špeciálny darček, ktorý má pre nich osobný citový význam a budete patriť medzi najcennejších hostí.