Nakupovanie cez sviatky

Snažíte sa ušetriť peniaze v tomto roku? Nemusíte sa uskromniť na vaše nákupy. Namiesto toho zvážte načasovanie nákupov. Vedieť, kedy sa sezónne predmety dostávajú do výpredaja a keď sa uskutočňujú veľké zľavy je veľkou výhodou. Môžete kúpiť veci, ktoré si kupujete pravidelne, ale zaplatiť za nich výrazne menej.

Zimné oblečenie by ste mali kupovať počas druhej polovice januára. Predajcovia sa totiž chcú zbaviť tovaru a predať svoje zimné kabáty, topánky, svetre a šatky. Nahraďte si roztrhané zimné bundy so zľavou 50 percent alebo viac (trova il tuo rasoio elettrico regolabarba).

Po dni svätého Valentína je najlepší čas nakupovať všetky šperky, ktoré stále na sklade po tomto sviatku. Marec je posledný mesiac možnosti zakúpiť zľavnené oblečenie na chladnejšie dni. Myslite na to ako na čierny piatok pre zimné oblečenie. Výrobcovia chcú predať čo najviac kamiónov, a tak znížia ceny a ponúkajú aj balíky bohaté na ďalšie vybavenie. Taktiež v tomto období obchodníci nahrádzajú staré modely batožiny v očakávaní letných dovoleniek. Je to dobrý čas na to, aby ste využili ponuku a nakúpili akciový tovar.

V apríly nájdete zľavy na domáce skladovanie a organizovanie produktov. Zároveň sú dni po Veľkej noci skvelým časom na nájdenie zľavnených sladkostí, veľkonočných dekorácií a remeselných potrieb. Maloobchodníci tiež prevádzkujú výpredaj na širokú škálu produktov Veľkej noci. Darčekové stránky ponúkajú zľavy na koše a kvety. Obchod s odevmi ponúknu zľavy na doplnky.

Zo zmenou ročných období sa objavujú obchody, ktoré sa pokúšajú predať oblečenie z minulej sezóny. Takže kúpiť si jarné oblečenie so zľavou je hračkou. Taktiež sa v tomto období odporúča kúpiť v zľave umývačky, sušičky, chladničky a rúry. Šperky, kvety a iné darčekové predmety nájdete v zľave po Dni matiek. Obchody s domácimi potrebami a obchody s počítačmi a technológiami majú tendenciu mať výpredaj v Deň otcov, pretože nakupujúci vyhľadávajú darčeky pre otca. V júli sa oplatí kúpiť gril, pretože sezóna grilovania už je v plnom prúde a obchody sa pokúsia vás nalákať na zľavnené produkty. Júl je taktiež mesiacom, počas ktorého má Amazon svoje najväčšie výpredaje. Môžete tak ušetriť až 70% na rôznych elektronických spotrebičoch a zariadeniach (miglior tagliacapelli professionale).

Kúpte si letné oblečenie a zľavnené plavky v Auguste. Taktiež všetky školské potreby sú v zľave, pretože prichádza obdobie, v ktorom sa deti vracajú späť do školy. Zľavy, ponuky a výber budú bohaté. Keď je počasie stále pekné počas jesene, môžete nájsť ponuky na stany a spacie vaky. V októbri je zima skoro tu, takže si pozrite v regáloch akékoľvek zostávajúce letné oblečenie s viac ako 50% zľavou. Nové iPhone modely sú zvyčajne oznámené v septembri a vlajkové lode sa dajú kúpiť v novembri. Znamená to, že predávajúci zvyčajne zľavujú modely z predchádzajúcej generácie v októbri. Stále však tiež nájdete zľavy na odevy, matrace a domáci tovar. Vďaka čiernemu piatku a cyber pondelku je November ideálnym mesiacom na nákup televízorov, inteligentných domácich prístrojov a herných systémov. V skutočnosti ide o najnižšie ceny, ktoré pravdepodobne nájdete po celý rok. Cyber ​​pondelok sa stal dňom pre cestovanie. Letecké spoločnosti a stránky ponúkajú lety s výraznými zľavami. A hotely a cestovné kancelárie budú predávať balíčky, ktoré zahŕňajú výhodné ceny.