Prečo nakupovať na internete cez PayPal

PayPal je jedným z najväčších online platobných procesorov na svete. Po získaní významu v dôsledku partnerstva s Ebay, online obchodníci na celom internete prijímajú PayPal ako jeden zo spôsobov platby.
Tí, ktorí nikdy nepoužili službu PayPal, sa môžu diviť, prečo ho toľko ľudí používa ako jediný spôsob precios de planchas de pelo, ako platiť za online nákupy. Po preskúmaní nasledujúcich siedmich výhod pri používaní služby PayPal na nákup online, budete pravdepodobne chcieť začať používať službu PayPal tiež.
1. Zabezpečenie kreditnej karty
Keď sa zaregistrujete na PayPal, zadávate kreditné karty a bankové účty, ktoré chcete použiť na nákupy v bezpečnom systéme PayPal. Akonáhle to urobíte, už nikdy nebudete musieť zverejňovať informácie o kreditnej karte online. Pri Platení prostredníctvom služby PayPal nebudú informácie o Vašej kreditnej karte zdieľané, čo znamená, že môžete nakupovať bez toho, aby ste sa museli obávať, že hacker dostane údaje Vášho účtu od akéhokoľvek obchodníka online.
2. Flexibilita
Osloboďte sa od rozpakov a ťažkostí pri nákupe produktov a služieb online iba preto, že Vaša kreditná karta bola odmietnutá. Keďže si môžete nastaviť viac bankových účtov, debetných kariet a kreditných kariet na financovanie Vášho účtu PayPal, môžete si byť istí, že Vaše nákupy vždy prejdú po prvýkrát. Služba PayPal potom vyhľadá finančné prostriedky z Vašich zdrojov na základe určenej objednávky.
3. Posielanie peňazí
Bez ohľadu na to, či potrebujete poslať peniaze dieťaťu alebo priateľovi v ťažkostiach kdekoľvek na svete, používatelia služby PayPal môžu okamžite previesť peniaze iba jedným kliknutím. Ušetrite čas a peniaze a môžete prevody posielať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.
4. Aplikácia na Váš telefón
Aplikácia PayPal uľahčuje online nakupovanie a prevod peňazí, nech ste kdekoľvek. Jediné, čo musíte urobiť, je vyhľadať aplikáciu PayPal a budete pripravení previesť, posielať peniaze, platiť účty, prezerať históriu svojich transakcií a robiť nákupy priamo z Vášho telefónu. Vzhľadom k tomu, že služba PayPal vás požiada o potvrdenie transakcií pomocou kódu PIN, môžete si byť istí, že Vaše finančné prostriedky sú v bezpečí. Pokojne tak môžete objednávať priamo z mobilu, nech ste už kdekoľvek na tomto svete.
5. Aukcie online
Ako by mohol niekto hovoriť o službe PayPal bez uvedenia eBay? Keďže služba PayPal je integrovaná do online aukčnej webstránky, môžete prezerať ponuky a nakupovať bezpečne. Ochrana kupujúcich a štruktúrovaný proces riešenia sťažností znamená, že užívatelia PayPal majú väčšiu ochranu ako väčšina držiteľov kreditných kariet.
6. Náklady
Jeden z najlepších dôvodov pre použitie PayPal je jeho cena: je zadarmo. To je správne. Žiadne ročné členské poplatky, žiadne poplatky za spracovanie, žiadne poplatky za služby. Zákazníci používajúci službu PayPal získajú všetky výhody spojené so službou a nemusia platiť ani cent.

7. Zľavy
PayPal sponzoruje špeciálne zľavy pre zákazníkov, ktorí nakupujú prostredníctvom služby PayPal u vybraných predajcov. Používatelia, ktorí navštívia stránku shopping.paypal.com, môžu nájsť najnovšie špeciálne ponuky od spoločností akými sú HP, Barnes & Noble, Wal-Mart, Nike a ďalšie. Podstatou je, že služba PayPal Vám môže ušetriť peniaze na produktoch, ktoré potrebujete v miestach, kde nakupujete. Aby ste mohli využiť zľavy, stačí kopírovať špeciálny propagačný kód z webovej stránky PayPal na nákup a vložiť ho do Vašej objednávky na Vašom obchodnom mieste, keď platíte prostredníctvom služby PayPal.